Medarbetare

Välkommen att kontakta oss som jobbar på OM-center.

Annika Linusson

Leg fysioterapeut

  • Examen OMT steg 3
  • Examen i muskuloskeletal ultraljudsdiagnostik

    Telefon: 08-617 56 05
    annika@omcenter.se

Anna Cargelius

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Kintetic control terapeut
  • Akupunktur 
  • Pilatesinstruktör


    anna@omcenter.se

Ewa Repetowicz

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Ergonomi

Telefon: 08-617 56 18
ewa@omcenter.se

Ebba Ovrén

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur
  • Ergonomi

Telefon: 08-617 56 12
ebba@omcenter.se

Angelica Marklund

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT

Telefon: 0735-58 33 83
angelica@omcenter.se

 

Heléne Holmborg

Leg sjukgymnast

  • Specialist OMT  
  • Idrottsmedicin 
  • Akupunktur

Telefon: 08-617 56 15

Lena Lundqvist

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT

Telefon: 08-617 56 03
lena@omcenter.se

Louise Sandberg

Verksamhetschef & Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Idrottsmedicin

Telefon: 08-617 56 16
louise@omcenter.se

Marie Andersson

Receptionist

Telefon:  08-617 56 00
info@omcenter.se

Cia Elfgren

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur

Tel: 08-617 56 06
cia@omcenter.se

 

Karin Ljung

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Idrottsmedicin
  • Akupunktur

Telefon: 08-617 56 10
karin@omcenter.se

Malin Matslova

Leg Fysioterapeut

  • Specialist OMT

Telefon: 08-617 56 04
malinm@omcenter.se

Per Degerfeldt

Per Degerfeldt

Leg fysioterapeut

  • Specialist OMT
  • Idrottsmedicin  
  • McKenzie examen


per@omcenter.se

Håkan Norebrink

Håkan Norebrink

Massageterapeut

Telefon: 08-617 56 00
info@omcenter.se