Om oss

Hos oss arbetar specialisttandläkare, tandhygienister och tandsköterskor inom käkkirurgi, oral protetik, parodontologi, endodonti och anestesiologi.


Specialisttandläkare


Reza Parsa
Specialist i Käkkirurgi
reza.parsa@ptj.se

Gunnar Johannsen
Specialist i Parodontologi
gunnar.johannsen@ptj.se

Natalie Stempa
Specialist i Parodontologi
natalie.stempa@ptj.se

Ali Faham
Specialist i Parodontologi
ali.faham@ptj.se

Iga Lemberger
Specialist i Protetik
iga.lemberger@ptj.se

Rickard Axelsson
Specialist i Protetik
rickard.axelsson@ptj.se

Fredrik Erhardt
Specialist i Endodonti
fredrik.erhardt@ptj.se

Shadi Parsa
Specialist i Endodonti
shadi.parsa@ptj.se

Peter Ullstrand
Specialistläkare i Anestesi

Tandhygienister


Patrik Strandberg

Leg. Tandhygienist
patrik.strandberg@ptj.se

Tandsköterskor

Lotta Andersson
Tandsköterska

Tanja Fogh
Tandsköterska

Filippa Gyllare
Tandsköterska

Anita Haglund
Tandsköterska

Malin Holdt
Tandsköterska

Jennie Jonsson
Tandsköterska

 

Receptionist


Erica Axelsson
Tandsköterska
erica.axelsson@ptj.se