Om oss

Lotta Dahlberg
Verksamhetsansvarig
Leg. Fysioterapeut

ann-charlotte.dahlberg@ptj.se

Annika Kedvall
Verksamhetsansvarig
Leg. Fysioterapeut

Specialist ortopedi

annika.kedvall@ptj.se

Petra Zachrisson
Receptionist

 

 

 

Cia Juwono
Leg. Arbetsterapeut, examensår 1991

Vidareutbildning inom handrehabilitering och ortostillverkning, förflyttningsteknik och BOA (artrosskola)

christina.juwono@ptj.se

Linda Hilj
Leg. Arbetsterapeut
linda.hilj@ptj.se

Laura Edwinson
Leg. Arbetsterapeut
laura.edwinson@ptj.se

Ola Kahem
Leg. Kiropraktor

 

Edward Bergh
Leg. Dietist

edward.bergh@ptj.se

 

 

Linda Wretman
Leg. Fysioterapeut, examensår 2001

Specialist ortopedi

Vidareutbildning inom idrottsmedicin, OMT och MDT (steg A, B, C) och akupunktur

linda.wretman@ptj.se

Sofia Vad-Schütt Lindström
Leg. Fysioterapeut, examensår 2006

Vidareutbildning inom idrottsmedicin, OMT, MDT (steg A, B, C, D) och akupunktur

sofia.vad-schutt@ptj.se

 

Johan Lindell
Leg. Fysioterapeut, examensår 2013

Vidareutbildning inom idrottsmedicin, OMT och MDT (steg A och C)

johan.lindell@ptj.se

 

 

 

Johanna Skottheim

Leg. Fysioterapeut, examensår 2016

Vidareutbildning inom idrottsmedicin, idrottspsykologi, MDT (steg A) och BOA (artrosskola)

johanna.skottheim@ptj.se

 

 

Cecilia Ward
Leg. Fysioterapeut, examensår 1996

Certifierad inom MammaMage.

Vidareutbildning inom graviditet och träning, OMT och MDT (steg A)

cecilia.ward@ptj.se

 

 

Ann-Marie Sääf
Leg. Fysioterapeut, examensår 1998

Specialist neurologi

Vidareutbildning inom yrsel, akupunktur och MDT (steg A, B)

ann-marie.saaf@ptj.se

Lisa Asp

Leg. Fysioterapeut, examensår 2019

lisa.asp@ptj.se